Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Co
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Co má společněho Machstav a kompletní řešení tepelné izolace stropu

Tepelná izolace stropu chrání Váš dům před úniky tepla, které dosahují až třiceti procent celkových ročních nákladů na vytápění domu.

Zateplení stropu je jedna z nejúčinnějších forem izolace s nejnižšími náklady na pořízení. Pokud chcete, aby tepelná izolace fungovala s maximální účinností je kromě izolace nutné provést také zateplení fasády či výměnu stávajících oken za plastová, která brání únikům tepla. Naše firma nalezne skvělé řešení tepelné izolace pro každý objekt! Od počátku vzniku firmy se společnost Machstav zabývá především realizací v oblasti úspor energií a také zateplováním objektů. Náplní naší práce je mimo jiné také stavba hal z izolačních sendvičových panelů samozřejmě i s následnými klempířskými pracemi. Zjednodušeně řečeno, v současné době se zabýváme izolací podhledů, izolací půdy, izolací podkroví, izolací podlah a také izolačními pracemi. Firma Machstav se neustále vyvíjí a svou nabídku rozšiřuje přesně podle potřeb trhu a také podle potřeb svých zákazníků. Neustále také hledáme nová řešení na snižování energetické náročnosti budov.

Machstav používá k tepelné izolaci objektů vlastní izolační materiál

Zateplení domu provádíme nejlepšími materiály, které se na trhu vyskytují. Tam, kde je to možné, k zateplení používáme svůj vlastní izolační materiál, který vznikl po mnoha výzkumech a za přispění naších kvalitních zkušeností ve spolupráci s firmou Saint Gobain Isover. Machstav Granulate IS je materiálem, který má vyšší objemovou hmotnost, proto je obzvláště vhodný k aplikaci na volné plochy.

Machstav Granulate IS je objemově stálý po celou dobu užívání, nehořlavý a voděodolný materiál, který poskytuje uživatelům velké množství výhod. V letním období nedochází k přehřívání místností pod střechou, naopak v zimním období tento materiál brání unikům tepla, ke kterým dochází především stropem. Společnost Machstav garantuje svým zákazníkům nejen dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu, ale také svým zákazníkům poskytuje zdarma a nezávazně službu posouzení objektu, kde se mimo jiné dozvíte v jakém stavu je Váš objekt, dále pro Vás vytvoříme předběžnou kalkulaci nákladů a také navrhneme plán našich prací. Svým zákazníkům poskytujeme zdarma konzultace a samozřejmě pro každý objekt navrhneme skvělé řešení tepelné izolace. Výhodou firmy Machstav je strategická pozice, která umožňuje působení po celé ČR.

Kdy je dobré začít s izolací domu?

Na tepelnou izolaci objektů není nikdy pozdě, ale je dobré si uvědomit, že čím dříve objekt zateplíte, tím dříve šetříte, takže s tepelnou izolací není třeba dlouho otálet. Pro společnost Machstav je spokojenost zákazníků hlavním cílem což dokazují nejen spokojení zákazníci, ale také společnosti, které s firmou Machstav velmi rádi spolupracují. V minulých dobách nebylo nutné, tepelnou izolaci objektů řešit, protože energie byly levné. Nicméně nastal čas, kdy se ceny energií šplhají velmi rychle nahoru, proto je nutné s tímto faktem něco dělat, protože energie rozhodně již levnější nebudou nejen proto, je tu pro Vás společnost Machstav, která nalezne úžasné řešení tepelné izolace pro všechny objekty.

Chci izolaci pro svůj dům, co mám dělat?

Nejprve je na místě kontaktovat naší společnost, kde po dohodě s Vámi sjednáme individuální návštěvu našeho technika, který Vás poté navštíví přímo v místě, kde se izolovaný objekt nachází. Technik objekt posoudí a navrhne pro Váš stávající dům nejlepší řešení tepelné izolace. Technik také kromě kalkulace nákladů vytvoří plán našich prací, takže budete přesně vědět, kdy s izolací Vašeho domu začneme a kdy skončíme. Po tomto kroku již může započít samotná realizace tepelné izolace. Nejprve před Váš objekt přijede naše auto, kde přes stroj dochází k rozmělnění izolace. Rozmělněná izolace poté putuje přes hadici přímo na místo určení. Izolace probíhá velmi rychle a bez zbytečných odkladů. Postrádá Váš dům tepelnou izolaci? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace