Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Důvody
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Důvodů k izolaci stropu je mnoho

Izolace stropu přináší uživatelům domu mnoho výhod, kromě úspory, která se pohybuje ve výši minimálně třiceti procent, Vám izolace omezí také vznik plísní, které ohrožují zdraví obyvatel domu. Dnešní doba je složitá, proto mnoho z nás hledá možnosti jak ušetřit. Izolace stropu je správným krokem jak lze ušetřit v dnešní době na správném místě. Druhým důvodem, proč volit tepelnou izolaci stropu je zdraví, protože stropní izolace brání v zimě únikům tepla a v letním období drží v místnostech pod střechou příjemné klima. Stropní izolace brání vzniku plísní, tento skvělý fakt ocení hlavně nemocní lidé. Tepelná izolace zvyšuje hodnotu objektu, takže na izolaci neproděláte.

Bezkonkurenční materiál Machstav Granulate IS

Tepelná izolace hraje u domů v současné době důležitou roli, protože ceny energií vzrůstají velmi rychle.

Důvody k izolaci stropu má každý člověk jiné, důležité však je, že tepelná izolace plní přesně to, co od ní očekáváme. Možností, jak můžeme izolovat strop je dost, ale žádný jiný materiál uživatelům nenabídne to, co foukaná minerální izolace Machstav Granulate IS. Tento materiál je velmi vhodnou tepelně izolační formou pro většinu objektů dokonce i pro atypické budovy, na které jsou ostatní materiály krátké. Aplikace izolace stropu probíhá bez omezení a také velmi rychle. Plochu o standardní velikosti jsou pracovníci firmy Machstav schopni zaizolovat za necelé tři hodiny, samozřejmě záleží na složitosti konstrukce. Foukaná izolace nevyžaduje příliš zásahů do konstrukce objektu, proto je možné provádět izolaci za běžného provozu. U většiny technik, které se využívají k tepelné izolaci stropu, není možné zamezit prořezům, takže uživatelé platí i za přebytečný materiál, také nelze docílit maximální tepelné izolace, protože se nevyhneme vzniku tepelných mostů. Po aplikaci izolace nevznikne ve Vašem domě nepořádek, protože k aplikaci stačí velmi malý montážní otvor, kterým náš technik proleze až na samotný konec a foukáním vyplní všechny prostory.

Práce technika je velmi důležitou součástí celého procesu

Technik vždy při individuální návštěvě určí, zda je potřeba izolované prostory vyklízet či ne v mnoha případech však vyklizení půdních prostor není potřebné. Materiál, který k aplikaci foukané izolace objektů používáme je nejen velmi kvalitní, ale také plní veškerá potřebná oprávnění. Machstav Granulate IS, který vznikl ve spolupráci firmy Machstav s firmou Saint Gobain Isover se stal nejdokonalejším materiálem k aplikaci foukané izolace na současném trhu. Zkušenosti, které jsme za dobu působnosti v oboru získali, nám k vývoji nejdokonalejšího materiálu také výrazně pomohly. Machstav Granulate IS vzniká ve výrobním závodě v Častolovicích. Společnost Machstav je výhradním dovozcem tohoto úžasného materiálu do ČR! Machstav Granulate IS je materiál s vyšší objemovou hmotností, takže jeho izolační vlastností jsou mnohem lepší než vlastnosti ostatních konkurenčních materiálů. Machstav Granulate IS je polotovar, ze kterého naši pracovníci tvoří hotový výrobek, proto by izolace stropu tímto dokonalým materiálem měla být svěřena pouze do rukou profesionálů.

Česká republika je zemí mnoha možností

Foukaná minerální izolace je převrat na trhu s izolacemi, nicméně je velmi důležité držet se při výběru firmy, která bude izolaci stropu provádět na pozoru, protože Česká republika je země neomezených možností a tak se na trhu vyskytuje velké množství podvodných firem, které své zákazníky šidí. U foukané izolace je nutné dodržet objemovou hmotnost, pokud chcete, aby byla Vaším společníkem po mnoho let a také, aby fungovala na maximum. Pro společnost Machstav je spokojenost zákazníků prioritní, proto svým zákazníkům, kromě mnoha služeb nabízí také práci pouze s kvalitními materiály, u kterých garantuje dodanou objemovou hmotnost. Ostatní firmy na trhu svým zákazníkům dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu negarantují!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace