Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Novinky z oblasti izolace stropu » Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním z hlavních požadavků na moderní bydlení. Úspora energií není jen otázkou šetření peněženky, ale i životního prostředí. Nejčastěji používaným tepelně-izolačním materiálem pro stropy a obvodové zdi je skelné vlákno či polystyren. Foukanou izolací je možné eliminovat vznik tepelných mostů. Tento typ izolování je vhodný pro téměř každý dům s různými typy konstrukce. Izolační materiál se totiž dostane do jakýchkoliv prostor. Náklady na vytápění domácnosti se výrazně sníží.

Izolace stropu funguje i jako izolant hluku

Materiál foukané izolace dokonale tepelně izoluje místnost. To však není jeho jedinou skvělou vlastností. Vyniká i svou odhlučňující schopností. Kromě toho, že izolace stropu eliminuje tepelné ztráty v období zimních mrazů, v období letních veder zabraňuje přehřívání. Tuto vlastnost ocení především majitelé podkrovních bytů. Vyniká i svou odolností vůči vlhkosti a chrání tak objekt před nepříjemnými plísněmi.

Montáž proběhne během několika hodin

Manipulace s izolačním materiálem není vůbec složitá. Materiál je převážně z jemného vlákna, které je velmi lehké a dokonale izoluje dané prostory. Aplikace probíhá za pomoci speciální hadice, která dokáže nanést izolační materiál i do těžko přístupných míst. Tato technika dokonale eliminuje tepelné ztráty. Pro realizaci stačí pár hodin a minimální montážní prostor. Z domácnosti či firmy se nestává staveniště a nedochází k omezení jejich běžného chodu.

Kvalitní izolace záleží na správné tloušťce materiálu. Izolační materiál je ekologicky a zdravotně nezávadný. Optimální navržená tloušťka materiálu dokáže dokonale chránit před zimou a v letním období zabraňuje přehřívání interiéru. Naskýtá se zde i možnost izolace fasády, která však nemá takové účinky jako izolace stropu. Funguje však jako perfektní izolant hluku.

Kvalitní izolační materiál zajistí dokonalé zateplení

Skelné vlákno je tepelně-izolačním materiálem, který chrání dům před hlukem a je dokonalým prostředkem pro zateplení místností. Polystyren slouží k izolaci podlah a obvodového zdiva. Tyto materiály mají ve stavebnictví dlouhou tradici. Foukaná izolace stropu je složena z minerálních vláken. Aplikace probíhá velmi rychle a z auta zaparkovaného před domem, na kterém je umístěn speciální stroj pro rozmělňování materiálu. Izolační materiál se potom na určené prostory nanáší hadicí. Při realizaci nevznikají žádné odpadky a z domu se nestává staveniště. To jsou ocenitelné vlastnosti oproti jiným druhům izolací.

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace