Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Kdo
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Izolace stropu patří do rukou odborníků, ale kdo Vám s izolací stropu pomůže?

Izolace stropu by měla být svěřena do rukou odborníků nejen proto, že aplikace izolace probíhá rychle, ale také proto, že pouze s odborníky docílíte nejvyšší účinnosti tepelné izolace. Odborníci přesně vědí, jak izolaci stropu, ale také celého domu provést, aby zamezili problémům, které by mohly při nesprávně provedené izolaci nastat, pokud se tedy rozhodnete pro kompletní izolaci domu, je nutné začít nejprve s izolací stropu. Provedete li jako první fázi zateplení domu izolaci fasády, nezamezíte úniku tepla stropem. Získáte sice izolaci fasády, ale bez izolace stropu nebude izolace fasády fungovat přesně tak, jak má. Odborná izolace stropu je o mnoho jednodušší, protože přesně víte, nejen to, kolik bude tepelná izolace stát, ale také to, kdy bude izolace dokončena.

Člověk, který se v oboru nepohybuje, nedocílí kvalitní a nejúčinnější tepelné izolace, protože postrádá znalosti odborných pracovníků. Dnešní doba nabízí velmi mnoho možností, jak provést izolaci stropu s nejnižšími náklady, což nahrává podvodným firmám, proto pokud se rozhodnete pro izolaci stropu u svého domu, je nutné vybírat firmu s rozmyslem a nekoukat pouze na nejnižší cenu, protože nejnižší cena nezaručí kvalitní a účinnou izolaci, která bude Vaším společníkem po mnoho let. Výrazně nižší cena za izolaci stropu je již více než podivná. Kvalitní firmu poznáte například podle referencí ostatních uživatelů nebo také podle délky působení v oboru. V každém případě se při výběru vhodné firmy mějte na pozoru!

Foukaná izolace je levná a jednoduchá

Foukaná izolace je nejjednodušší způsob jak v krátkém čase a s nejnižšími náklady získat nejúčinnější tepelnou izolaci pro svůj dům. Foukaná izolace po zafoukání vytváří jednu souvislou vrstvu, takže eliminuje vznik tepelných mostů. Tato izolace nevyžaduje při aplikaci složité zásahy do stropní konstrukce, proto lze také izolaci provést velmi rychle a bez omezení chodu domácnosti. Neméně důležitým kladem foukané izolace také je, že platíte pouze materiál, který opravdu spotřebujete. Manipulace s foukanou izolací je jednoduchá. Materiál foukané izolace je jemné vlákno, které se do izolovaných prostor dostává přes hadici, takže materiál nemusíme složitě vynášet a také nedochází ke zbytečným prořezům, za které následně platíte.

U foukané izolace sledujte objemovou hmotnost

Zdálo by se, že u foukané izolace nemusíte dávat pozor na nic, takže není možné se v tomto případě setkat s podvodnou firmou. Tento fakt je však zavádějící, protože podvodné firmy šidí u foukané izolace objemovou hmotnost, která má za následek, že nezabrání únikům tepla a také nedocílíte tak vysoké úspory. Co je objemová hmotnost? Je to váha izolace určená v předem daném objemu. Jedná se také o hmotnost izolace, kterou firmy, zabývající se foukanými izolacemi vytváří, tato hmotnost není daná již od výroby. Materiál foukané izolace je pouze polotovar nejedná se o hotový výrobek! Až profesionální firma udělá z polotovaru hotový výrobek se stejnými či kolikrát mnohem lepšími vlastnostmi než u materiálů, kde za objemovou hmotnost ručí výrobce. Jak poznám, že firma nedodržela objemovou hmotnost? Jednoduše! Vždy se ptejte na součinitel tepelné vodivosti - lambdu. Lambda je závislá na objemové hmotnosti rozdílná bude při objemové hmotnosti 15kg/m3 nebo při hmotnosti 40kg/m3. Lambda společně s objemovou hmotností určuje konečnou výšku izolace.

Jak se vyhnout podvodným firmám?

Na trhu se však objevují společnosti, které nabízejí izolace s hodnotami vyšších objemových hmotností, ale nakonec aplikují skelné vlákno s poloviční objemovou hmotností sice ve stejně tloušťce, ale s horšími izolačními vlastnostmi, protože nakupují granulát na Kg, což je sice ekonomicky zajímavé, ale pouze pro podvodné firmy! Před zahájením izolačních prací si vždy nezapomeňte zkontrolovat jaký granulát a kolik Vám ho daná firma vyfoukala do Vaší konstrukce, protože jen tak se vyhnete podvodníkům! Firma Machstav tyto praktiky nikdy neuznávala, ani touto cestou nikdy nešla a do budoucna nepůjde!

Společnost Machstav je jedinou firmou na současném trhu, která svým zákazníkům garantuje dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace