Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Kdy
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Kdy izolovat strop aneb izolace komerčního objektu bez ušlých zisků

Izolace stropu má nejen nejvyšší účinnost, ale také cenovou dostupnost. Úspora po provedené izolaci stropu dosahuje dle velikosti izolovaného objektu minimálně třiceti procent veškerých ročních nákladů na vytápění. Izolace stropu probíhá velmi rychle, tím, že izolaci aplikujeme přímo z auta, nedochází k omezení běžného provozu domácnosti, což je skvělé.

Firma Machstav izoluje stropy nejen u rodinných a bytových domů, ale soustředí se na všechny objekty, které postrádají tepelnou izolaci. Pokud vlastníte objekt k podnikání, jehož tepelná izolace je nedostatečná, tak neváhejte a nechte si objekt zateplit, protože jedině tak máte možnost výrazně snížit náklady na vytápění objektu. Při izolaci stropu objektu, který využíváte k podnikání, se neobávejte ušlých zisků, protože i velké objekty dokážeme izolovat naprosto bez omezení provozu.

Společnost Machstav k izolaci stropu využívá foukanou izolaci, která uživatelům přináší nejvíce výhod naprosto bez omezení nejen provozu, ale také vyžaduje pouze minimální zásahy do stropní konstrukce. Izolace objektu foukanou izolací je vhodná téměř pro všechny objekty, protože vlákno izolace je velmi lehké a jemné dokonale tak izoluje všechny i špatně dostupné prostory. Velká výhoda foukané izolace spočívá také v tom, že k aplikaci stačí velmi malý montážní otvor, takže není nutné prostory předem složitě vyklízet. Po aplikaci izolace ve Vašem objektu nezůstane nepořádek. Foukaná izolace je vhodnou izolační technikou nejen pro stropy s dutinou, ale také pro stropy bez dutiny.

Foukanou izolací izolujeme také stropy bez dutiny

Jak řešíme zateplení stropu bez dutiny?

Před samotnou izolací naši technici nejprve musí vytvořit náhradní dutinu pro foukanou izolaci, kterou vytvoří pomocí distančního podlahového roštu, který je nejlepším a také velmi variabilním řešením. Aplikace distančního podlahového roštu je rychlá a také vhodná pro každý objekt, protože u distančního podlahového roštu je možné nastavit nejen výšku konstrukce, ale také délku lamel, takže je možné umístit ho, přesně tak, jak potřebujeme.

Aplikace roštu na plochu standardní velikosti zabere našim zkušeným pracovníkům přibližně tři hodiny. Pokud je rošt již položen následuje krok, kdy je nutné nafoukat izolaci do náhradní dutiny. Školení pracovníci naši společnosti přesně vědí, jak izolaci nafoukat, aby docílili maximální účinnosti. Po aplikaci izolace se pomalu dostáváme do závěrečné fáze, kdy na zarovnanou izolaci pokládáme OSB desky, které je možné položit buď vytvořením revizních lávek, kdy pomocí desek vytvoříme 60 cm široký chodníček, který obyvatelům umožní dostat se na důležitá místa na půdě.

Chcete půdní prostory nadále využívat?

Pak Vám firma Machstav přináší skvělé řešení. OSB desky v takovém případě aplikuje na celou plochu půdy a vy tak můžete půdu využívat k dalším účelům. Aplikace OSB desek na celou izolovanou plochu celou konstrukci zpevní, mimo to, je také možné následně více zpevnit místa, které se nejvíce využívají. Vytvoření chodníčku z OSB desek přináší majitelům domu úsporu nákladů.

Vhodný materiál k izolaci určí technik

Vhodný materiál k aplikaci foukané izolace volíme přesně dle potřeb domu, který zrovna izolujeme. Vhodnost materiálu určuje vždy po individuální návštěvě a také po posouzení objektu náš technik. K aplikaci foukané izolace používáme materiály, které plní všechna prohlášení o shodě a vlastní technické listy. V případech ve kterých je to možné používáme vlastní izolační materiál Machstav Granulate IS, který je voděodolný, takže dokonale zamezuje vzniku plísní, jedná se také o materiál nehořlavý a objemově stálý po celou dobu užívání, takže získáte nejdokonalejší tepelnou izolaci, kterou můžete svému domu poskytnout.

Postavte se čelem ke zvyšování energií a začněte izolaci stropu u svého domu řešit již dnes!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace