Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Materiál
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Materiál pro izolace stropu Machstav Granulate IS má vyšší objemovou hmotnost

Izolace stropu přináší do života uživatelů domu významnou roční úsporu, která dle velikosti domu dosahuje minimálně třiceti procent ročních nákladů na vytápění objektu.

Izolace stropu k tomu, aby fungovala tak, jak očekáváme, potřebuje kvalitní a odolný materiál, který splňuje všechny zásady pro kvalitní tepelnou izolaci, přesně takový je materiál Machstav Granulate IS, který je objemově stálý po celou dobu užívání je nehořlavý a také voděodolný, takže obyvatele domu ochrání před vznikem plísní. Machstav Granulate IS plní všechny tyto požadavky, ale přináší mnohem více výhod. Materiál Machstav Granulate IS jsme vyvinuli za využití svých zkušeností, které jsme za dobu působení v oboru nasbírali. Machstav Granulate IS je vhodný pro všechny domy, které mají tepelnou izolaci na dnešní dobu nedostačující nebo jim chybí izolace úplně. Jedná se o velmi jemný materiál, který je vyvinut s vyšší objemovou hmotností a tak je docíleno kvalitní tepelné izolace s nejvyšší účinností za všech okolností.

Foukaná izolace je vhodná pro všechny části objektu

Společnost Machstav působí na trhu s izolacemi od roku 1996, kdy na trhu vystupovala nejprve jako fyzická osoba pod názvem Jiří Mach – provádění staveb. Roku 2010 se společnost Machstav rozrostla a začala na trhu působit jako osoba právnická pod společností Machstav s. r. o. se sto procenty českého kapitálu. Jednatelem naší společnosti je pan Jiří Mach. Sídlo společnosti je v Dobroníně v mikroregionu Polná na Jihlavsku, tato strategická poloha umožňuje společnosti Machstav působení po celé ČR. Společnost Machstav se od svého vzniku zabývá realizací v oblasti úspor energií, stavbou hal z izolačních sendvičových panelů a zateplováním objektů. Nosný program naší společnosti spočívá v technologii foukané minerální izolace, která je rychlým a také levným řešením izolace objektů. Foukaná minerální izolace je vhodná pro každou část objektu, takže se vyhneme použití mnoha rozdílných materiálů. K foukané minerální izolaci používáme v mnoha případech také svůj vlastní izolační materiál Machstav Granulate IS. Společnost Machstav nezůstává pozadu a stále hledá nové možnosti zaměřené na snižování energetické náročnosti budov. Svým zákazníkům nabízíme také využití aktuálních dotačních programů. Našimi zákazníky jsou majitelé nejen rodinných a bytových domů, ale také majitelé velkých společností. Našimi zákazníky jsou všichni ti, kteří chtějí snížit náklady za vytápění domů či objektů na minimum! Všem svým zákazníkům poskytujeme zdarma poradenství v oblasti úspor nákladů za vytápění objektů, spojené s návrhy řešení tepelné izolace, včetně kalkulace nákladů. Preferujeme nejen komplexnost služeb, ale také spokojenost zákazníků, proto našimi obchodními partnery je spousta firem ze stavbařského sektoru.

Společnost Machstav je největším odběratelem od jednoho z největších světových výrobců izolačních materiálů pro foukanou izolaci od výrobců izolačních hmot Isover v ČR. Machstav je také největším odběratelem izolačních panelů od firmy KingSpan z Hradce Králové. Poskytujeme dokonalé řešení tepelné izolace pro každý objekt.

Machři v oboru vyvinuli nejdokonalejší materiál

Aplikace foukané izolace vyniká svou jednoduchostí a také vysokou kvalitou na mnoho let. Objemová hmotnost zaručuje uživatelům domu maximální tepelnou izolaci, která brání únikům tepla v zimním období, v letním období trpí místnosti pod střechou na přehřívání, takže bydlení v těchto místnostech se pro uživatele domu stává noční můrou, která po izolaci stropu pomine. Divíte se, jak vůbec může vzniknout materiál, který má takové množství unikátních vlastností? Odpověď je naprosto jednoznačná, protože o vznik tohoto materiálu se zapříčinili Machři v oboru, společnost Machstav, která disponuje rozsáhlými zkušenostmi v oboru izolace objektů!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace