Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » O izolaci
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

O izolaci - Návratnost investice očekávejte maximálně do pěti let

Stropní izolace je nejúčinnější a nejlevnější možnost jak zamezit tepelným ztrátám. Izolace dle velikosti domu Vám z ročních nákladů ušetří minimálně třicet procent. Návratnost investice mohou obyvatelé dle velikosti domu očekávat maximálně do pěti let od pořízení. Bez izolace stropu se žádný objekt neobejde, protože pokud se soustředíte v první fázi například na výměnu oken, docílíte komínového efektu, při kterém výměna oken bude zbytečná, protože teplo stoupá od podlahy a tak nezamezíte velkým únikům tepla přes strop.

Machstav Granulate IS je materiál s dokonalými vlastnostmi

Zateplení objektu foukanou minerální izolací je cenově stejné jako zateplení jakýmkoliv jiným materiálům, který se na trhu k izolaci stropu vyskytuje. Ostatní materiály Vám však po izolaci nezajistí úsporu v takové výši jako foukaná minerální izolace. Foukaná minerální izolace je polotovar, ze kterého teprve po aplikaci profesionálními pracovníky vznikne izolace s dokonalými vlastnostmi a s maximální možnou účinností. Zásadním bodem je u foukané izolace materiál, pouze kvalitní a prověřený materiál, který dosahuje všech hodnot, které má foukaná izolace vlastnit, zaručí izolaci s nevyšší účinností a s nejdokonalejšími vlastnostmi. Materiálem, který má dokonalé vlastnosti je Machstav Granulate IS, který je výrobkem společnosti Machstav. Při aplikaci foukané izolace nedochází k prořezům, takže není možné, aby uživatelé domu platili materiál, který nespotřebují. Aplikace probíhá jednoduchým způsobem z auta, na kterém je umístěn stroj, kde se materiál rozmělňuje a poté je jednoduchým způsobem foukán hadicí na předem určená místa, tím se výrazně zkrátí doba aplikace. Konkurenční materiály je totiž nutné do izolovaných prostor složitě vynášet, což leckdy nebývá zrovna jednoduché. Foukaná izolace je velmi vhodná pro izolaci stropů s dutinou, ale také bez dutiny. Izolace stropu bez dutiny vyžaduje sestavení a aplikaci distančního podlahového roštu, který vytvoří náhradní dutinu pro foukanou izolaci.

Tepelná izolace slouží také jako zvuková bariéra

Foukaná minerální izolace poskytuje Vašemu domu další vrstvu materiálu, který brání nejen tepelným ztrátám, ale také slouží jako zvuková bariéra. Bydlení v zaizolovaném domě poznáte nejen na úspoře energií, ale také na stálé teplotě, kterou oceníte hlavně v letním období, protože foukaná izolace brání přehřívání místností. Stavby, které vznikají v současných letech, již nepostrádají tepelnou izolaci, protože teplená izolace se stala od dob svého vzniku již nutností. Otázkou však je, jak moc tato izolace brání únikům tepla, protože většina firem, kouká hlavně na rozpočet, takže využívají méně kvalitní materiály. Objekty, které vznikly v minulé době, většinou postrádají tepelnou izolaci úplně, protože dříve se na izolaci nekladl důraz, jelikož energie byla levná, takže izolace domu nebyla nutná. Pro foukanou izolaci není problém, pokud domy postrádají izolaci úplně, dokonce po aplikaci nevznikne nepořádek. Foukaná izolace nevyžaduje přílišné zásahy do stropní konstrukce. V mnoha případech je aplikace foukané izolace jediný způsob jak tepelně izolovat dříve postavené domy s nejnižšími náklady a s nejvyšší účinností.

Využití dotací na izolaci stropu u komerčních objektů

Před samotnou aplikací izolace je nutné, aby proběhlo posouzení objektu, které poskytuje firma Machstav pro své zákazníky jako bezplatnou službu. Po posouzení objektu navrhne náš technik správné řešení tepelné izolace objektu přímo na míru. Při návštěvě našeho technika se dozvíte průběh tepelné izolace, dále Vám technik poskytne veškeré informace, které byste měli před izolaci stropu vědět, samozřejmostí je vytvoření předběžné kalkulace nákladů na pořízení tepelné izolace. Hodláte izolovat strop u komerčního objektu? Pak se ptejte zkušených pracovníků společnosti Machstav, kteří Vám navrhnou skvělé řešení, jak využít státních dotací na zateplení Vašeho objektu.

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace