Foukaná izolace - last minute výprodej
Vítá Vás server izolace stropuLevná izolace stropu

Našim cílem je poskytovat kvalitní služby v oblasti izolace stropů a zateplovacích systémů. Vše provádíme s kvalitním materiálem a s maximálním nasazením, dokážeme Vám ušetřit až 60% nákladů na vytápění.

Důležité informace se segmentu izolace stropu
Izolace stropu » Proč
Izolační poradna Veterinární poradna

Potřebujete poradit se zateplením?

Vstoupit do poradny
Reference z oblasti izolací

Prohlédněte si naše realizované zakázky!

Zobrazit fotogalerii
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
  • Galerie
Centrum pasivního domu

Proč izolace stropu přináší majitelům domu vysokou úsporu

Izolace stropu přináší majitelům domu roční úsporu nákladů za vytápění domu ve výši minimálně třiceti procent.

Není to vždy úspora nákladů za vytápění, která Vás dovede k izolaci stropu. Dříve postavené domy mají buď naprosto minimální izolaci, nebo izolace stropu naprosto postrádají, což vede ke vzniku plísní, které působí také na zdraví obyvatel domu. Izolace domu probíhá velmi rychle bez zbytečného odpadu a také s minimálními zásahy do stropní konstrukce. Izolační práce probíhají naprosto bez omezení obyvatel domu, takže můžete trávit den přesně tak, jak jste zvyklí.

Machstav Granulate IS zajistí nejdokonalejší tepelnou izolaci

Materiál, který k izolaci stropu ve většině případů používáme je nehořlavý, voděodolný a také velmi lehký, takže vyplní všechny nedostupné prostory a také prostory mezi trámy a komíny. Materiál Machstav Granulate IS vznikl po mnoha výzkumech a také za přispění našich kvalitních zkušeností, takže izolace stropu funguje přesně tak, jak fungovat má, protože byla vyvinuta lidmi, kteří pracují v oboru. Machstav Granulate IS je vhodným izolačním materiálem pro většinu objektů dokonce i tam, kde ostatní konkurenční materiály vhodné k izolaci stropu naprosto pokulhávají. Úžasnou výhodou tohoto materiálu je lehká manipulace, která probíhá z auta, tím pádem se velmi zkrátí čas aplikace, protože se zbavíme nutnosti izolační materiál složitě vynášet přímo do izolovaných prostor. Machstav Granulate IS je velmi jemný a odolný materiál po aplikaci tohoto izolačního materiálu je vytvořena jedna souvislá vrstva, takže je docíleno maximální tepelné izolace bez vzniku tepelných mostů. Po aplikaci tohoto úžasného materiálu také nezbývá žádný izolační materiál, jako u ostatních technik platíte tedy pouze materiál, který opravdu spotřebujete. Díky faktu, že izolace probíhá beze zbytku izolačního materiálu, výrazně snížíte i cenu zateplení, která je buď naprosto srovnatelná, leckdy však i mnohem nižší v porovnání s konkurenčními materiály. Dle velikosti izolovaného stropu můžete investici do zateplení očekávat zpět maximálně do pěti let.

Izolace stropu by měla být první fází zateplení domu

Izolace stropu je druh tepelné izolace s nejnižšími náklady a nejvyšší účinností, proto pokud se rozhodnete pro zateplení Vašeho domu či komerčního objektu izolace stropu by měla být provedena jako první fáze zateplení. Vyhnete se tak nejen takzvanému „komínovému efektu“, ale již od začátku získáte izolaci s maximální účinností, protože se vyhnete zbytečným ztrátám tepla stropem. Izolace stropu o standardní velikosti 100m2 provedeme za tři hodiny a ještě po nás nevznikne nepořádek, který byste museli následně uklízet, protože aplikace izolačního materiálu probíhá naprosto jednoduše z auta, kde je umístěn stroj, který izolaci rozmělňuje. Rozmělněná izolace následně putuje přes hadici přímo do izolovaných prostor. V mnoha případech není nutné izolované prostory předem vyklízet.

Před aplikací izolace probíhá posouzení objektu

Před začátkem našich izolačních prací je nutné, aby Vás v místě izolovaného objektu navštívil náš technik, který objekt zhodnotí, dále také vytvoří předběžnou kalkulaci nákladů a navrhne plán našich prací a také určí nejlepší způsob tepelné izolace pro strop Vašeho domu přímo dle potřeb, takže spoluprácí s námi získáte nejen nejúčinnější tepelnou izolaci na současném trhu, ale také izolaci, která je dostupná naprosto všem, protože cena za izolaci Vás velmi mile překvapí. Posouzení objektu poskytujeme svým zákazníkům jako bezplatnou službu! Ke své práci používáme pouze kvalitní materiály, které plní všechny potřebné normy a vlastní také certifikáty. Jako jediná firma na českém trhu v současné době svým zákazníkům garantujeme dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu.

Hledáte kvalitní a účinnou teplenou izolaci pro Váš strop s nejnižšími náklady? Pak volte prověřenou firmu s mnoha zkušenostmi, firmu Machstav, která je Machr na tepelnou izolaci objektů!

Novinky ze zateplení stropu
17.03.2017Izolování domů

Izolování domů Izolování a zateplování domů je v..

23.10.2012Izolace stropu je velmi výhodou formou zateplení

Kvalitní izolace stropu je v současné době jedním..

15.10.2012Stropní izolace je nejlepší cestou, jak snížit náklady na vytápění

Pokud Váš dům ještě stále postrádá kvalitní..

09.10.2012Nová metoda izolování stropů

Představujeme Vám nový hit v oblasti zateplování..

09.10.2012Ušetřete náklady na vytápění pomocí naší nové metody izolování stropů

Foukaná izolace je novou a vhodnou izolační..

09.10.2012Máme pro Vás akční nabídku v oblasti izolování stropů

Za dobu naší působnosti v oboru izolací a..

Zjistěte kolik ušetříte10.05.2012Zjistěte kolik ušetříte

Zdarma Vám spočítáme, kolik Vám ušetří izolace..

SEO optimalizace